SAKARYA SAPANCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemiz Öğrencileri Oğuz Çetin´in Elinden ödüllerini aldılar.

2014-2015 Eğitim ve Öğretim Yılı’nda düzenlenen spor etkinliklerde başarılı olan öğrencilere madalya ve kupalarını vermek üzere Sapanca AVM’ye gelen ünlü futbolcu İmparator lakaplı Oğuz Çetin, genç yeteneklerle bir araya geldi.
İlçemiz Öğrencileri Oğuz Çetin´in Elinden ödüllerini aldılar.

Oğuz ÇetinOğuz ÇetinOğuz ÇetinOğuz ÇetinOğuz ÇetinOğuz ÇetinOğuz ÇetinOğuz ÇetinOğuz ÇetinOğuz ÇetinOğuz ÇetinOğuz ÇetinOğuz ÇetinOğuz ÇetinOğuz ÇetinOğuz ÇetinOğuz ÇetinOğuz Çetin

İmparator Oğuz Çetin’in katıldığı “Spor Ödülleri Töreni” etkinliğinde coşku tavan yaptı.

2014-2015 Eğitim ve Öğretim Yılı’nda düzenlenen spor etkinliklerde başarılı olan öğrencilere madalya ve kupalarını vermek üzere Sapanca AVM’ye gelen ünlü futbolcu İmparator lakaplı Oğuz Çetin, genç yeteneklerle bir araya geldi. Atletizm ve futbol dallarında bireysel ve takım olarak dereceye giren öğrencilerin ödül aldığı törenlere Sapanca Kaymakamı Gökhan Azcan, Sapanca Garnizon Komutan Hasan Dazkır, Sapanca Belediye Başkanı Doç Dr. Aydın Yılmazer, İlçe Milli Eğitim Müdürü M. Nuri Dede, MHP Milletvekili adayı Zihni Açba, Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Can Çetin, davetliler, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Törende bir konuşma yapan İmparator Çetin, sporun insan hayatındaki önemine değindiği konuşmasında spora meraklı olan gençlerin eğitim hayatlarını aksatmadan spor yaşantıları sürdürmelerini tavsiye etti. Masada duran kupa ve madalyaları gören Çetin, Sapanca’da spor aktivitelerine bu kadar önem verilmesinin kendisini oldukça memnun ettiğini belirterek sözlerine son verdi.

Rüstem Paşa Mahallesi Ersin Caddesi Hükümet Konağı Sapanca/SAKARYA - 0 (264) 582 50 74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.