SAKARYA SAPANCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı

24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Hükümet Konağı önünde bulunan Atatürk Anıtı´na çelenk konuldu.
24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı

24 Kasım 2014 Pazartesi Günü Hükümet Konağı önünde bulunan Atatürk Anıtı´na çelenk sunma töreni düzenlendi. Saat 09:00 da Saygı Duruşu, İstiklal Marşımızın okunması ve Şanlı Bayrağımızın göndere çekilmesinden sonra İlçe Milli eğitim Müdürü Mehmet Nuri DEDE Atatürk Anıtına çelenk sundu.

Hükümet Konağındaki çelenk sunma programın sonunda Törene Halk Eğitim Müdürlüğünde saat 14:00 de devam edildi. Sapanca Kaymakamı Sayın Gökhan AZCAN, İlçe Garnizon Komutanı Sayın Hasan DAZKIR, Sapanca Belediye Başkanı Aydın YILMAZER, İlçe Emniyet Müdürü Sayın Erdem MALİ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mehmet Nuri DEDE ve çok sayıda öğretmen ile veliler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı´nın ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Nuri DEDE günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı.Emekli öğretmenler adına Süreyya Özbiçerler konuşmasını yaptı.   Günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yapıldı, yapılan yarışmalarda ödül alan öğretmen ve öğrencilere plaketleri verildi.Stajer Öğretmenlerin yemin etmesinin ardından ilçe öğretmenler korosunun gösterileriyle programa son verildi.

Rüstem Paşa Mahallesi Ersin Caddesi Hükümet Konağı Sapanca/SAKARYA - 0 (264) 582 50 74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.